Groepsindeling
2013 - Joseph
  • Inloggen

Groepsindeling

 Schooljaar 2018-2019

 

Directeur                     Monique van Steijn

Groep 1-2a Pinguïns     Thea Schipper (maandag en dinsdagmiddag)
                                  Riana Krijger (dinsdagochtend, woensdag t/m vrijdag)
Groep 1-2b Leeuwen    Gwen van der Voort (maandag, dinsdag en donderdag)
                                  Lydia Quist (woensdag en vrijdag)
Groep 1-2c Giraffen      Marijke Baak (maandag t/m woensdag)
                                  Sabine de Wit (donderdag en vrijdag)
Groep 3                      Irene van den Berg (maandag t/m donderdag)
                                  Marian van den Nouland (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
Groep 4a                     Denise Braun (maandag t/m vrijdag) 

Groep 4b                     Kirsten Thijsse (woensdag t/m vrijdag)

                                  Marit de Bruin (maandag en dinsdag)

Groep 5a                     Riana Krijger (maandag)

                                  Jennifer van der Deijl (dinsdag t/m vrijdag)
Groep 5b                     Kim Oude Veldhuis (maandag)

                                  Franca van der Plas (dinsdag t/m vrijdag)

Groep 6-7                    Pamela te Boekhorst (maandag t/m vrijdag)
Groep 6a                     Ria van der Geest (maandag t/m vrijdag)

Groep 7a                     Paula van der Poel-van Veen(maandag en dinsdag)

                                  Kim Oudeveldhuis(woensdag t/m vrijdag)

Groep 8a                     Joyce van Klaveren (maandag t/m vrijdag)

Groep 8b                     Jeanette Loos (maandag t/m vrijdag)


Intern Begeleiders         Marian van den Nouland (maandagmiddag, dinsdagmiddag, woensdag)

                                   Paula van der Poel-van Veen (donderdag)
Remedial Teachers        Irene van den Berg(donderdagmiddag)

 

Vakleerkracht gym        Lisanne de Ridder(maandagochtend, woensdag en donderdag) 

                                   Job de Ridder (maandagmiddag en donderdagmiddag)

 

Bouwcoördinators         Onderbouw: Riana Krijger (dinsdagmiddag)
                                   Bovenbouw: Riana Krijger (dinsdagmiddag)
ICT-coördinator            Jennifer van der Deijl (maandag)

 

Leerlingbegeleiding en bibliotheek: Addy Hendriksen